wyszukiwanie zaawansowane

APAP EXTRA 10 TABLETEK

Nr kat.: 5909991107123 Dostępność:

W cenie: 7,50

Jaki jest idealny lek przeciwbólowy? Skuteczny i bezpieczny!
APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę.

Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

 

Natomiast dodatkowy składnik – kofeina:

  • wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
  • działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
  • przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.


APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii:
bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

SKŁAD: paracetamol 500mg + kofeina 65mg, tabletki powlekane
DAWKOWANIE: Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to:
Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);
Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

  • Do tego produktu polecamy
  • Inni klienci wraz z tym produktem kupili
  • Ostatnio oglądane produkty

Brak produktów

Brak produktów

Brak produktów

przejdź do sklepu

Ładowanie...
facebook