wyszukiwanie zaawansowane

 

Asortyment

 

Robiąc zakupy przez internet w serwisie www.ebingo.pl masz możliwość wyboru spośród tysięcy produktów, zaczynając od świeżej żywności, pieczywa, produktów mrożonych i napojów do kosmetyków, chemii domowej oraz innych przedmiotów niezbędnych w domu. Dbając o różnorodność naszego asortymentu nasze zaplecze zaopatruje ponad 20 dostawców znanych na polskim rynku.

W jaki sposób moje zakupy są kompletowane, pakowane i dostarczane, by zachowały świeżość?

Każda z osób zaangażowanych w Twoje zakupy stara Ci się zapewnić jak najlepszą obsługę i jakość.

Nasi przeszkoleni sprzedawcy zawsze wybierają produkty świeże i mające długą datę ważności. Wybierają je tak, jakby robili zakupy dla siebie, zadając sobie pytanie: „Czy kupiłbym to?” Nie wysyłają niczego, co nie spełnia kryterium najwyższej jakości.

Pakując Twoje produkty, nasi pracownicy osobno pakują artykuły spożywcze i osobno pozostałe. Oddzielnie chłodzone, oddzielnie mrożone. Ciężkie produkty kładą na dno, tak aby niczego nie zgnieść. Robią dokładnie tak, jak Ty byś to zrobił. Staranny proces pakowania zakupów oraz bezpieczna dostawa kurierów ebingo.pl to gwarancja zakupów na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność, że Twoje zakupy dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Twoje zakupy na terenie Wieliczki i Krakowa dostarczamy z wykorzystaniem własnej floty ebingo.pl, czyli specjalnie przystosowanych do tego rodzaju działalności samochodów.

Wszystkie produkty przechowywane są w kontrolowanych warunkach – również w naszych samochodach. Dzięki temu Twoje zakupy dostarczane są w odpowiedniej temperaturze, co pozwala zachować ich świeżość.

Warzywa i owoce podlegają bardzo szybkiej rotacji i nie zdarza się aby obniżyła się ich jakość podczas przechowywania. Są przewożone przez nas z najwyższą dbałością o ich jakość i świeżość, specjalnie do tego celu przygotowanymi samochodami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze.

Mięso oraz wędliny są poddawane trzystopniowemu procesowi kontroli. Najpierw podczas kompletowania zamówienia. Następnie w dziale pakowania i wysyłki. Podczas kompletowania produkty szybko psujące się są przechowywane w chłodni. Podczas transportu używamy lodówek w które zaopatrzone są nasze auta. Wszystkie produkty pochodzą z zaufanych źródeł i mają certyfikat jakości.

Tak jak owoce i warzywa, tak i świeże ryby, mięso, a także pieczywo przygotowujemy specjalnie pod Twoje zamówienia. W dniu, w którym Ty otrzymujesz swoje zakupy, my odbieramy świeże produkty spakowane indywidualnie dla Ciebie, bezpośrednio  od naszych dostawców. Dzięki temu masz gwarancję świeżości. W ebingo.pl masz unikalną możliwość zamówienia prosto do domu mięs z certyfikatami hodowli ekologicznej. Dbasz o zdrowie i oszczędzasz czas na szukaniu, tych jeszcze niszowych produktów w swojej okolicy.

Celem naszej działalności jest dążenie do tego, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani jakością oferowanych przez nas produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom w zakresie naszego asortymentu oraz poziomu jakości obsługi klienta.

 

 

 

przejdź do sklepu

Ładowanie...