wyszukiwanie zaawansowane

 

Aktualności

 

Dostawa na terenie Gminy Wieliczka  8.01.2023

 

ebingo.pl to innowacyjne narzędzie, które pozwala na szybkie i wygodne zakupy spożywcze przez internet. Nasz sklep stworzony został z myślą o młodych jak i o starszych użytkownikach. Biorąc pod uwagę tempo życia i czas, który każdego dnia tracimy na dojazd do marketu, szukanie produktów na półkach, stanie w kolejkach i w korkach postanowiliśmy temu przeciwdziałać. Sklep ebingo.pl rozszerzył swoją usługę o dostawę na terenie Wieliczki i okolic. Kod pocztowy dla klientów z Wieliczki i oklolic to 32-020. Koszt dostawy 9,99 zł z vat.

 

 

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów - Certyfikat SSL  6.12.2022

 

W trosce o naszych klientów zadbaliśmy o certyfikat SSL spełniający rolę gwarancji i szyfrowania danych klienta. Podstawową funkcją certyfikatu SSL jest ochrona internautów przed: kasowaniem danych; kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi; fałszowaniem danych; przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych oraz całych systemach firm, organizacji i instytucji; kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu. Dzięki certyfikatowi SSL nie musisz się obawiać o swoje dane a przesyłanie ich jest bezpieczne i profesjonalnie chronione.               

                                                     

Nowa forma płatności  20.11.2022

                                     

Jako pierwsi w Polsce udostępniamy naszym klientom płatność za zakupy spożywcze telefonem komórkowym. Usługa aktywna jest w sieciach T-mobile oraz Orange. Ściągnij aplikację do Twojego telefonu, aktywuj usługę i płać za swoje zakupy. Korzystanie z usługi jest tak samo bezpieczne, jak w przypadku standardowych środków płatniczych. Wszystkie Twoje dane są w pełni chronione, a Ty masz całkowitą kontrolę swoich wydatków. Więcej na stronie www.t-mobile.pl/pl/mywallet i www.orange.pl/Platnosci-Zblizeniowe. Zobacz jakie to proste, wideo poświęcone płatności telefonem komórkowym znajdziesz tutaj.

 

Współpraca z piekarnią "Złoty kłos"  20.10.2022

 

Dzięki współpracy z piekarnią "Złoty kłos" w naszej ofercie znajdą Państwo pieczywo najwyższej jakości.

 

 

5 tysięcy produktów! - już wkrótce  12.09.2022

 

Mając na celu zadowolenie naszego klienta, zamierzamy poszerzyć asortyment w naszym sklepie. Aktualnie sklep posiada 2000 produktów. Do 03.05.2022 w wyborze naszej oferty znajdą Państwo ponad 5000 produktów, zaczynając od świeżej żywności, pieczywa, produktów mrożonych i napojów do kosmetyków, chemii domowej oraz innych przedmiotów niezbędnych w domu.

 

 

 

przejdź do sklepu

Ładowanie...