wyszukiwanie zaawansowane

PANADOL PARACETAMOLUM A 8 TABL.

Nr kat.: 5909990009879 Dostępność:

W cenie: 1,99

Skład:

1 tabletka zawiera 500mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: skrobię i sorbonian potasu

Działanie :

Tabletki Panadol zawieraja w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka. Nie działa przeciwzapalnie. Tabletki Panadol stosuje się w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych bólach menstruacyjnych. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych Działa przeciwgorączkowo.

Nie należy stosować preparatu Panadol u osób z nadwrażliwością na paracetamol. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol.

Dawkowanie :

 Dorośli: 1-2 tabl. co 4 h, nie przekraczać 8 tabl. na dobę. Nie należy stosować dłużej niż 10 dni. Dzieci 6-12 rż.: 1/2-1 tabl. co 4 h, nie przekraczać 4 tabl. na dobę. Nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

  • Do tego produktu polecamy
  • Inni klienci wraz z tym produktem kupili
  • Ostatnio oglądane produkty

Brak produktów

Brak produktów

przejdź do sklepu

Ładowanie...
facebook